Hello Bank Praha, Ostrava, Brno

Velká výzva

Krásné a výjimečné nábytkové a dekorativní prvky s vysokými technologickými nároky na realizaci.

V roce 2017 se nám podařilo úspěšně realizovat nábytkové vybavení včetně dekorativních atypických prvků první pobočky Hello bank v Praze (tehdy ještě pod názvem CETELEM).

Byla to pro nás velká výzva, protože bylo nutné vyřešit technologické postupy výroby velkého množství atypických nábytkových i dekorativních prvků.

Velmi nás potěšilo, že jsme v roce 2018 byli znovu osloveni a mohli jsme navázat na tuto akci vybavením poboček Ostrava a Brno.

Rok 2017 Praha: závěsné boxy, dekorativní obklad stěn, recepční pult, stěna s úložným systémem, rámy pro skládání pufů, čalouněné sedáky (Pufy), dekorativní prvek – Strom, barový pult, truhlíky pro květiny, atypické stoly, houpačky.

Rok 2018 Ostrava: vstupní recepce, stoly pro jednání s klienty, mobilní knihovnička, skříň pro IT techniku, TV stěna, dekorativní prvky (hnízda trámků), kuchyňka, obklad stěny, atypické trojúhelníkové stoly, držáky na ipad.

Rok 2018 Brno: atypické stoly, skříň pro IT techniku, atypický dekorativní prvek (strom), skříň vestavba, kuchyňka, barové desky a stoly, šatní skříně, obklady stěn, vstupní recepce, mobilní knihovnička, držáky na ipad.

2018
Suma komplet, s.r.o.

Líbí se vám tato práce?
Potřebujete vyrobit něco podobného?

Pošlete nám na sebe kontakt, určitě se dohodneme.
Ozveme se vám zpět nejpozději do druhého (pracovního) dne.

24
úspěšných let na trhu
528
spokojených zákazníků
3263
realizovaných projektů

Inspirujte se u dalších realizací

Umíme toho opravdu hodně, využijte toho.