O firmě Zábranský Interior3design

Jsme prosperující moderní firma se stálou klientelou.

Neustále inovujeme strojový park,
navazujeme spolupráci s velkými firmami a architekty,
pro které realizujeme náročné projekty.

Proč nás oslovit?
Podívejte se
Důvodů je hodně.

Proč pracovat s námi?

Spolehlivost a kvalitní zpracování.

Péče o zákazníky a jejich spokojenost je u nás na prvním místě.
Dbáme na individuální přístup a precizní provedení.

Technologie, inovace.

Máme k dispozici špičkovou moderní techniku, díky které je provedení našich zakázek prvotřídní.

Stroje se neustálou prací samozřejmě opotřebovávají, proto minimálně každé tři roky kompletně inovujeme náš strojový park.

Pracujeme v nejnovějších grafických programech, díky kterým zvládáme dokonalé vizualizace, výrobní výkresy a konstrukce. 

Rychlost a flexibilita.

Díky širokému spektru oborů, kterými se zabýváme realizujeme kompletní ucelené dodávky v krátkém termínu.

Vše si zařídíme sami.
Termíny dodávek nejsou tak dlouhé.

Klienti se na nás často obracejí s urgentními zakázkami, které jsme schopni v co nejkratším termínu splnit.

Kreativita, vynalézavost, odbornost.

Není akce, se kterou bychom si neporadili.
Vše má své řešení a my ho vymyslíme.

Výroba nábytku
70%
Kovovýroba
11%
Laser
4%
Umělý kámen
12%
3D tisk
3%

Příběh firmy

Cesta dlouhá 24 let: od začátků živnostenského podnikání v roce 1995 po současnost.

2019: Změna image

Máme svůj příběh a budoucnost. Míříme dopředu, budujeme značku.

Bavme se v množném čísle. Náš tým, naše schopnosti a kapacita výroby - to už není jen jméno Radek Zábranský. Rádi bychom, aby hodnoty, které naše dílo reprezentuje, byly spojeny se značkou, která má perspektivu a potenciál.

Jsme nejen výrobci nábytku, ale plánujeme naši činnost rozšířit o originální designové prvky vyrobené z netradičních materiálů.

Jsme IQ3D - designéři originálních konceptů v interiéru.
ZABRANSKY INTERIOR3DESIGN.

2011-dosud: Rosteme

V roce 2011 jsme firmu opět přestěhovali tentokrát do Boskovic.

V těchto prostorách působíme dosud, pořídili se další stroje pro zkvalitnění, usnadnění a urychlení výroby a do kolektivu přibíráme další skvělé zaměstnance.

V roce 2011 jsme navázali spolupráci s významnou Brněnskou firmou TOKA a.s. a úspěšně spolupracujeme a dosud realizujeme spoustu zakázek. Dalším naším významným partnerem je také Brněnská firma SUMA Komplet s.r.o. o to od roku 2015.

Velmi si vážíme spolupráce s těmito skvělými obchodními partnery, vážíme si i všech ostatních firem, kterým dodáváme nábytkové díly, či s nimi realizujeme zakázky menšího objemu a stále dodáváme i koncovým zákazníkům.

Každá zakázka, která k nám přijde je pro nás stejně důležitá a věnujeme jí vše potřebné pro úspěšnou realizaci.

2001-2011: Rozvíjíme se

Zákazníci byli spokojeni, zakázek přibývalo a bylo potřebné pořídit další nové stroje a přestěhovat se do větších prostor. Firma se přestěhovala, pořídil jsem další nové stroje a nastal i čas přijmout první zaměstnance.

K zakázkám, které se realizovaly pro koncové zákazníky, začaly přicházet i zakázky z firemních, komerčních a veřejných sektorů a začali jsme realizovat dodávky nejen ve svém okolí, ale v celé ČR.

Podařilo se navázat spolupráci s firmami, které dodávají kancelářský a bytový nábytek, navrhují a realizují vybavení bytových a firemních interiérů, s architekty a designery.

Od roku 2005 spolupracujeme s Interiéry Bacovský - Jablonec nad Nisou, v roce 2008 jsme spolupracovali s firmou ADI Interier s.r.o. - Brno, od roku 2009 s Brněnskou firmou Iridium spol. s r.o.

1995-2000: první roky práce

Začátkem roku 1995 jsem si pronajal malé prostory vhodné k této činnosti v malé vesnici nedaleko Boskovic - v Mladkově. Do začátku jsem pořídil první stroje a nejnutnější nářadí.

Mé první zakázky jsem realizoval pro přátele a známé, kteří mě začali doporučovat svým známým, a tak se mi povedlo firmu úspěšně rozběhnout.

1995: založení firmy

Již od dětství mě velmi bavilo tvořit, zajímaly mě i principy fungování strojů a také technologické postupy, bez kterých se tvorba čehokoli neobejde.

Pochopil jsem, že výroba atypického nábytku je právě ten obor, ve kterém mohu pracovat s tím, co mě baví a své zkušenosti využít v praxi a dále je rozvíjet. Vztah k tomuto oboru jsem si nesl již v sobě od svého otce, který pracoval jako stolař – truhlář.

Vydal jsem se cestou samouka a veškeré informace, věci, možnosti a postupy jsem musel nejdříve nastudovat a následně vyzkoušet v praxi. S minimem nářadí a bez strojního vybavení jsem si takto úspěšně a kompletně vybavil svůj byt mým prvním atypickým nábytkem.

Měl jsem velkou radost z odezvy přátel a známých, kteří k nám přicházeli, a tak jsem se v roce 1995 rozhodl, že se tomuto oboru a činnosti chci a budu věnovat s cílem vybudovat fungující a prosperující malou firmu.